o kuligu

Co to jest Wirtualny kulig?

To cykl czterech spotkań, na które już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście z uwagi na pandemię, spotkania odbywać się będą w przestrzeni wirtualnej, za pośrednictwem fb naszej Fundacji. Wstęp wolny.

Co się będzie działo podczas spotkań?

Na każdym przystanku spotkacie wyjątkowych gości, którzy zgodzili się wziąć udział w naszej akcji. Są nimi: Joanna Kulig, Monika Witkowska, Jacek Pałkiewicz, Krzysztof Materna i Tomasz Raczek, Nasi goście opowiedzą Wam o swoich pasjach, przygodach, nietypowych i zabawnych sytuacjach, w których się znaleźli oraz jak sobie w nich poradzili.

Ponadto podczas każdego, niedzielnego przystanku, gospodarze miejsc, do których dojedzie nasz kulig, specjalnie dla Was przygotują niezwykłe, ciekawe historie, o jakich nie przeczytacie nawet w Internecie.

Nie zabraknie miłych dla ucha melodii, ciekawostek, konkursów, licytacji, wszystko po to, abyście mogli przyjemnie spędzić niedzielne, zimowe wieczory a przy okazji pomóc Fundacji Niesiemy Nadzieję.

Jaki jest cel akcji charytatywnej?

Nasza akcja ma na celu zbiórkę funduszy na zakup lekarstw niezbędnych do codziennego życia dla  nieuleczalnie chorych podopiecznych, którymi zajmuje się Fundacja Niesiemy Nadzieję.

 

Kiedy odbędzie się Wirtualny kulig ?

Nasz Wirtualny kulig będzie jechał przez cały luty. Aby od czasu do czasu dać odpocząć reniferom, w każdą niedzielę o godz. 18.00 nasz woźnica będzie zatrzymywał się w ciekawych miejscach, w których być może większość z Was nigdy jeszcze nie była.

Zatem pamiętajcie, aby w niedzielę punktualnie o godzinie 18.00 wejść na fb Fundacji Niesiemy Nadzieję i bawcie się razem z nami.