W tym tygodniu mamy dla Was, aż trzy licytację.

Pierwsza to Voucher nocleg dla dwóch osób w hotel HOT_elarnia

Voucher obejmujący nocleg dla dwóch osób w niezwykłym hotelu HOT_elarnia. Ten czterogwiazdkowy, komfortowy, kameralny obiekt zlokalizowany jest w pod poznańskim Puszczykowie w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Oferta obejmuje nie tylko nocleg, ale i pyszne śniadanie, możliwość korzystania z basenu i oczywiście przepiękne tereny spacerowe. Łatwo tu spotkać lisa, sarnę czy borsuka. Voucher zachowuje ważność przez sześć miesięcy z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt.

https://allegro.pl/oferta/voucher-nocleg-dla-dwoch-osob-w-hotel-hot-elarnia-11850706678

 

 

 

 

Profesjonalna sesja fotograficzna Barbara Popiel to druga licytacja.

Sesja fotograficzna rodzinna, partnerska, portretowa, ślubna w plenerze lub w wybranych pomieszczeniach  do 30 zdjęć cyfrowych przygotowanych i po retuszu z możliwością wykorzystania w terminie od czerwca do września 2022. Sesję wykona FOTO Art „B” Barbara Popiel.

Barbara Popiel to znana i ceniona fotografka głogowska, z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym podejściem, artystycznym smakiem i wrażliwym na piękno okiem. Od lat fotografuje miasta, ludzi, pejzaże, obecna niemal na każdej kulturalnej imprezie Głogowa. Na świat patrzy przez obiektyw aparatu od wielu lat.

https://allegro.pl/oferta/profesjonalna-sesja-fotograficzna-barbara-popiel-11853709721

 

 

 

 

 

Trzecim przedmiotem licytacji jest niezwykła książka „Lhotse Lodowa siostra Everestu” autorstwa Moniki Witkowskiej

Pełna niezwykłych himalajskich przygód książka „Lhotse” – Lodowa siostra Everestu.  Mrożąca krew w żyłach opowieść o trudach zdobywania 4 najwyższej góry świata zawierać będzie osobistą imienną dedykację autorki. Autorką zaś jest nie kto inny jak Monika Witkowska, wybitna polska himalaistka, żeglarka, pisarka, podróżniczka, zdobywczyni Korony Ziemi.

To jednak nie wszystko. Oprócz książki zwycięzca otrzyma także kamień przywieziony z obozu bazowego pod  Mount Everestem.

Odkryj w sobie himalajską duszę, nie zwlekaj – licytuj!

https://allegro.pl/oferta/ksiazka-lhotse-kamien-z-obozu-pod-mount-everestem-11850655219

 

 

 

Środki pozyskane z wszystkich licytacji trafią na zaspokojenie potrzeb lekowych podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję.

Dziękujemy 🙂