Wirtualny Kulig 3

Wirtualny Kulig 3

To trzecia edycja dwutygodniowej akcji charytatywnej, która odbywa się w terminie 12.02. do 26.02. 2023 roku, organizowanej przez Fundację Niesiemy Nadzieję przy współpracy z Lions Club Rotunda Poznań.

O co chodzi?

Akcja jest formą zabawy, choć ma szczytny cel. Udział w akcji jest bardzo prosty: dołącz swoje wirtualne sanki do kuligu i pojedź z nami w podróż po Bajkolandii. W bajkowym zaprzęgu odbędziesz wirtualną podróż. Hasło przewodnie tegorocznej akcji brzmi: „Nie bądźmy obojętni”.

Zasady dołączania sanek

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę z dopiskiem Kulig na konto Fundacji Niesiemy Nadzieję – organizatora akcji. Każda wpłata to jedne sanki w kuligu. Możesz oznaczyć doczepione sanki swoim zdjęciem, imieniem lub inicjałami, w ten sposób będziesz widoczny w kuligu.

Cel akcji

Zgromadzone środki nie zostaną przeznaczone na spektakularny, dobrze sprzedający się w mediach cel, jakich wiele jest realizowanych. Celem tej akcji jest bezinteresowna pomoc podopiecznym Fundacji Niesiemy Nadzieję. To grupa ponad 60 dzieci z Wielkopolski, bardzo chorych lub/i z niepełnosprawnością, które każdego dnia potrzebują regularnej pomocy, kosztownych lekarstw, środków medycznych, zabiegów rehabilitacyjnych itp.

Co się będzie działo?

Akcja Wirtualny Kulig 3 to wirtualna podróż po krainie bajek, czyli Bajkolandii, w czasie której nasz zaprzęg zatrzyma się na trzech przystankach.

  1. Trasa. Nasz kulig wyruszy w bajkową podróż 12 lutego br., by w każdą, z trzech kolejnych niedziel znaleźć się w innej bajce.

  2. Przystanek kuligu. To krótka ok. 15-20 minutowa audycja emitowana w niedzielę o godz. 18.00 na facebooku Fundacji i kanale Youtube.

  3. Program audycji. W czasie audycji m.in. dowiecie się dlaczego pomagamy i co daje pomaganie innym, posłuchacie bajki z zaskakującym zakończeniem. Będą też piosenki i dużo humoru. W drugą i trzecią niedzielę odbędzie się finał całotygodniowych licytacji wartościowych przedmiotów

  4. Licytacje. W każdym tygodniu akcji będą odbywały się licytacje wartościowych przedmiotów lub cennych nagród

Korzyści z udziału w akcji

  1. Każdy uczestnik zasiada w wirtualnych, oznakowanych sankach,

  2. Każdy uczestnik może licytować cenne, spersonalizowane gadżety i nagrody

  3. Każdy uczestnik pomaga swoim udziałem potrzebującym, chorym dzieciom – bezcenne.

Organizator akcji

Fundacja Niesiemy Nadzieję

ul. Traugutta 34

61-514 Poznań

www.niesiemynadzieje.pl/

Kontakt:

jacek@niesiemynadzieje.pl

tel. 515 500 676

Współorganizator

Lions Club Rotunda Poznań

www.lionsclubpoznanrotunda.org