Wirtualny Kulig

O co chodzi?

To dwutygodniowa akcja charytatywna Fundacji Niesiemy Nadzieję. Akcja jest formą zabawy, choć ma szczytny cel. Udział w akcji jest bardzo prosty. Wpłacając dowolną kwotę pieniędzy dołączasz swoje wirtualne sanki do kuligu, który widzisz na stronie głównej. 

Kiedy?

W tym roku Wirtualny Kulig jedzie już czwarty raz. Wyruszamy 28 stycznia, a kończymy zabawę 11 lutego br.

Cel akcji

Zgromadzone środki przeznaczamy na zakup lekarstw, środków opatrunkowych, środków higienicznych, których każdego dnia potrzebują podopieczni naszej Fundacji. Są nimi dzieci z Poznania i Wielkopolski, bardzo chore lub/i z niepełnosprawnością, Pomagamy im przez cały rok.

Zasady dołączania sanek

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę z dopiskiem Kulig na konto Fundacji Niesiemy Nadzieję – organizatora akcji. Każda wpłata to jedne sanki w kuligu. Możesz oznaczyć doczepione sanki swoim zdjęciem, imieniem lub inicjałami, w ten sposób będziesz widoczny w kuligu.

Co się będzie działo?

Akcja Wirtualny Kulig to także wirtualna podróż w nieznane. W każdą z trzech niedziel (28.01, 4.02, 11.02) nasze renifery zatrzymają się, żeby odpocząć. Podczas każdego przystanku na Fb Fundacji będziemy emitować dla was specjalnie przygotowane audycje, opowiadając ciekawe historie i rozmawiając z interesującymi ludźmi. Będą też konkursy i licytacje wartościowych przedmiotów.

 

Organizator akcji

Fundacja Niesiemy Nadzieję

www.niesiemynadzieje.pl